Her ses de personer der har andre ansvarsområder i klubben

Medlemsadministrator
Kasserer
Stambogsfører
Redaktør
Webmaster
Distribution
ansvsh. Hanne Salling
Jonna
nina
morten

Hanne Salling Jensen

Medlemsadmin@djrtk.dk

Kasserer@djrtk.dk

tlf. 28 24 19 07

Træffes efter 16:00

 

Jonna Krouel

Stambog@djrtk.dk

tlf. 24 82 10 13

telefontid Tirsdag kl. 19-21

Sofiendalsvej 16

4690 Haslev

Nina Johnsen

Red@djrtk.dk

tlf. 59 26 70 66

 

 

 

Morten Bay

Webmaster@djrtk.dk

Distribution@djrtk.dk

tlf. 22 64 88 81

Træffes efter 16.00

 

 

 

Stævneudvalg
Stævneudvalg 
Stævneudvalg 
Stævneudvalg 
Stævneudvalg 

Nina 

Morten

 

Søger frivillige

Søger frivillige

Nina Johnsen

Staevne@djrtk.dk

tlf. 59 26 70 66

 

Morten Bay

Staevne@djrtk.dk

tlf. 22 64 88 81

 

 

 

 

 

 

 

 

Brugsudvalg
 
Brugsudvalg
Koordinator
Brugsudvalg
Brugsudvalg
Brugsudvalg
nielsnielsen ingvardt janpongflorning BjornKjelgaard Lars 

 Niels Nielsen

Brugsudvalg@djrtk.dk

tlf. 23 47 94 77

Ingvardt Jensen

Brugsudvalg@djrtk.dk

tlf. 75 44 58 45

Jan Pong Flørning 

Brugsudvalg@djrtk.dk

tlf. 57 70 63 22 

Bjørn Kjelgaard

Brugsudvalg@djrtk.dk

tlf. 98 82 38 25

Lars Hansen

Brugsudvalg@djrtk.dk

tlf. 40 85 28 97 

 

PR-udvalg
Koordinator
PR-udvalg
PR-udvalg
morten Birte kamila knuth

Morten Bay

pr@djrtk.dk

tlf. 22 64 88 81

Træffes efter 16.00

Birte Fog Larsen

pr@djrtk.dk

tlf. 62 23 12 54

 

Kamila Knuth

pr@djrtk.dk

tlf. 21 28 10 96

 

 

Fynsudvalg

Koordinator
Kasserer
Sekretær
 
 
PeterHorskjaer Birte Maja Lars Hanne

Peter Horskjær

Fyn@djrtk.dk

tlf. 25 23 21 46

Bogense

Birte Fog Larsen

Fyn@djrtk.dk

tlf. 62 23 12 54

Skårup

Maja Hviid

Fyn@djrtk.dk

tlf. 28 25 06 70

Fåborg

Lars Hansen

Fyn@djrtk.dk 

tlf. 40 85 28 97

Ørbæk

Hanne Olsen

Fyn@djrtk.dk

tlf. 20 72 24 42

Årup

 

Jyllandsudvalg

Kontakt Nord
 
Kontakt Syd
 
BjornKjelgaard Malena Dyhr Andresen  ingvardt   tommy abraham

Bjørn Kjelgaard

Jylland@djrtk.dk

Brønderslev

tlf. 98 82 38 25

 

Malena Dyhr Andreasen

Jylland@djrtk.dk

Randers

tlf. 20 95 76 22

Ingvardt Jensen

Jylland@djrtk.dk

Vester Vedsted

tlf. 75 44 58 45

20 88 74 45

Tommy Abraham

Jylland@djrtk.dk

Odder

tlf. 20 99 41 08

 

 SjællandsudvalgetSsdr

Sjælland og Øer udvalg

Storstrømmen - Lolland, Falster og Møn
 Midt- og Sydsjælland
Roskilde og Hovedstadsområdet
Poul Lund  LineaVestergaard MaleneFessel LarsLentzSteffensen

Poul Lund

tlf.  54 60 85 44 / 30 62 49 85

sjl@djrtk.dk 

Linea Vestergaard

tlf. 41 82 32 05

sjl@djrtk.dk 

Malene Fessel

Lars Lentz Steffensen

tlf. 25 89 05 23

sjl@djrtk.dk 

 

Velkommen til klubbens hjemmeside

Registrering er nødvendig for at se medlemsområdet - husk at opgive medlemsnummer (findes bag på JR-nyt)  sammen med navn

Hvis du har problemer med hjemmesiden - kig her

Great Docs and Support

Udeblev JRN

 

Go to top