Her ses de personer der har andre ansvarsområder i klubben

Medlemsadministrator
Kasserer
Stambogsfører
Redaktør
Distribution
Webmaster
FacebookAdmin
 
 Else Marie
nina
John16

 Flemming Madsen

Medlemsadmin@djrtk.dk

Kasserer@djrtk.dk

 

 

 

Else-Marie Pedersen

Stambog@djrtk.dk

tlf. 28 59 94 91

Kærgårdvej 5

7500 Holstebro

 

Nina Johnsen

Red@djrtk.dk

Distribution@djrtk.dk

tlf. 59 26 70 66

 

 

John Krouel

Webmaster@djrtk.dk

tlf. 61 74 86 46

 

 

 

 

 

Stævneudvalg
Stævneudvalg 
Stævneudvalg 
Stævneudvalg 
Stævneudvalg 


 

 

 

 

 

kommer snart

Staevne@djrtk.dk

tlf.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 SjællandsudvalgetSsdr

 

Velkommen til klubbens hjemmeside

 Great Docs and Support

Registrering som bruger er nødvendig for at se medlemsområdet - skriv til webmaster for at blive registreret - husk at opgive medlemsnummer (findes bag på JR-nyt)  sammen med ønsket brugernavn

Hvis du har problemer med hjemmesiden - kig her

Udeblev JRN

 

Gå til toppen