Her ses de personer der har andre ansvarsområder i klubben

Medlemsadministrator
Kasserer
Stambogsfører
Redaktør
Distribution
Webmaster
FacebookAdmin
 
 Else Marie
nina
John16

 Flemming Madsen

Medlemsadmin@djrtk.dk

Kasserer@djrtk.dk

 

 

 

Else-Marie Pedersen

Stambog@djrtk.dk

tlf. 28 59 94 91

Kærgårdvej 5

7500 Holstebro

 

Nina Johnsen

Red@djrtk.dk

Distribution@djrtk.dk

tlf. 59 26 70 66

 

 

John Krouel

Webmaster@djrtk.dk

tlf. 25 29 73 33

 

 

 

 

 

Stævneudvalg
Stævneudvalg 
Stævneudvalg 
Stævneudvalg 
Stævneudvalg 

Nina 

 

 

 

 

Nina Johnsen

Staevne@djrtk.dk

tlf. 59 26 70 66

 

 

 

 

 

 

 

 

Brugsudvalg
 
Brugsudvalg
Koordinator
Brugsudvalg
Brugsudvalg
nielsnielsen ingvardt BjornKjelgaard Lars 

 Niels Nielsen

Brugsudvalg@djrtk.dk

tlf. 23 47 94 77

Ingvardt Jensen

Brugsudvalg@djrtk.dk

tlf. 75 44 58 45

Bjørn Kjelgaard

Brugsudvalg@djrtk.dk

tlf. 98 82 38 25

Lars Hansen

Brugsudvalg@djrtk.dk

tlf. 40 85 28 97 

 

 SjællandsudvalgetSsdr

 

Velkommen til klubbens hjemmeside

Registrering som bruger er nødvendig for at se medlemsområdet - skriv til webmaster for at blive registreret - husk at opgive medlemsnummer (findes bag på JR-nyt)  sammen med ønsket brugernavn

Hvis du har problemer med hjemmesiden - kig her

Great Docs and Support

Udeblev JRN

 

Gå til toppen