Bestyrelsen som den er valgt på generalforsamlingen 2017
pr 18. marts 2017

 
Formand
Næstformand
Bestyrelsesmedlem
Bestyrelsesmedlem
Bestyrelsesmedlem
Suppleant
 Lars  John16 ingvardt

 nielsnielsen 

best Ulrik B Poulsen  kamila knuth 

 Lars Holse

Formand@djrtk.dk

tlf. 30 16 73 31

Træffes efter kl: 16.00

John Krouel

NFormand@djrtk.dk

tlf. 25 29 73 33

 

Ingvardt Jensen

ingvardt@djrtk.dk

tlf. 75 44 58 45

 

Niels Nielsen

niels@djrtk.dk

tlf. 97 54 84 39

 

Ulrik Poulsen

ulrik@djrtk.dk

tlf. 50 37 32 33 

 

Kamila Knuth

kamila@djrtk.dk

tlf. 21 28 10 96 

 

 

 

Gem

Velkommen til klubbens hjemmeside

Registrering er nødvendig for at se medlemsområdet - husk at opgive medlemsnummer (findes bag på JR-nyt)  sammen med navn

Hvis du har problemer med hjemmesiden - kig her

Great Docs and Support

Udeblev JRN

 

Go to top